0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group C
Denmark
-
-
England
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
-
-
Serbia
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Europe Euro Group B
Spain
-
-
Italy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie A
Botafogo RJ
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۰
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۱
۲
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
EC Juventude
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
Fortaleza CE
۱
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Internacional RS
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
Cruzeiro MG
۲
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
  Uzbekistan Super League
Navbahor Namangan
-
-
PFK Qizilqum
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  United States MLS
Austin FC
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Portland Timbers
Finished
۰۶:۰۰
Sporting Kansas City
۳
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۵
۳
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
Saint Louis City SC
۰
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۰
New York City FC
Finished
۰۶:۰۰
D.C. United (Washington)
۰
۱
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Houston Dynamo
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
FC Cincinnati
۴
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۱۵
Charlotte
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami CF
۲
۱
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۰
۰
Hong Linh Ha Tinh
inprogress
۱۴:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۰
۱
Hoang Anh Gia Lai
inprogress
۱۴:۳۰
Binh Dinh
۲
۱
Ha Noi
inprogress
۱۴:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۰
۰
Hai Phong
inprogress
۱۵:۴۵
  Venezuela Copa Venezuela
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Deportivo Nueva Esparta
Finished
۰۱:۳۰
Portuguesa FC
-
-
Academia Rey Lara Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۰
۱
SSA FC
Finished
۰۱:۳۰
Jacobinense BA
۰
۳
Colo Colo BA
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Boca Juniors
۲
۱
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۳:۴۰
  Brazil Serie C
Ferroviario
۳
۲
Sao Jose EC
Finished
۰۱:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۱
۲
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Independence 2
۳
۳
West Virginia United
Finished
۰۱:۳۰
Tobacco Road
۴
۱
Wake FC
Finished
۰۲:۳۰
Real Central New Jersey
۱
۰
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
۰
۲
Virginia Beach
Finished
۰۳:۰۰
AHFC Royals
۵
۵
Corpus Christi
Finished
۰۳:۳۰
Long Island Rough Riders
۲
۱
Westchester Flames
Finished
۰۰:۰۰
Cedar Stars FC
۱
۲
Morris Elite
Finished
۰۲:۳۰
Nona FC
۳
۰
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina FC U23
۱
۳
Salem City FC
Finished
۰۱:۳۰
Tacoma Stars
۱
۲
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Boston City
۱
۱
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Inter Gainesville
۰
۳
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Dothan United
۰
۲
East Atlanta FC
Finished
۰۳:۳۰
Capo II
۵
۲
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie B
Brusque
۰
۰
Avai
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo SP
۲
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۳:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
Lillestrom SK
۱
۰
IFK Goteborg
inprogress
۱۴:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
Rapid Bucuresti
۴
۱
FC Buzau
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia Virsliga
Tukums 2000
-
-
FK Liepaja
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Valmieras FK
-
-
FS Metta/Lu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States WPSL Women
SoCal Dutch Lions (W)
۳
۱
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Dade County FC (W)
۳
۱
AGC Football (W)
Finished
۰۳:۰۰
Maplebrook Fury (W)
۱
۶
Minnesota Thunder Academy (W)
Finished
۰۴:۳۰
San Ramon (W)
۰
۱
FC Davis (W)
Finished
۰۵:۳۰
Salvo SC (W)
۶
۰
Manitou FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea WK-League
Sejong Sportstoto (W)
۱
۳
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۱
۱
Suwon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۱
۰
Seoul City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۲
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL Championship
Oakland Roots SC
۲
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Miami FC
Finished
۰۴:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
Birmingham Legion FC
۳
۰
San Antonio FC
Finished
۰۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Shashemene Kenema City
۰
۰
Fasil Kenema
inprogress
۱۵:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Passo Fundo
۱
۳
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۰۲:۰۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
۲
۱
Esportivo Bento RS
Finished
۰۲:۳۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۳
۲
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Norway NM Cup U19
Lillestrom U19
-
-
Baerum SK U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Valerenga U19
-
-
Lyn U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Stromsgodset U19
۱
۰
Kongsvinger U19
inprogress
۱۵:۳۰
Stabaek U19
-
-
Skeid U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brann U19
-
-
Fana U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lorenskog U19
-
-
Tromso U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Club Sportif Sfaxien
-
-
Esperance Tunis
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۰
۱
Brera Ilch
inprogress
۱۴:۴۵
  Canada Premier League
York United FC
۲
۰
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۴
۰
Samtse FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL Women
Northern Virginia (W)
۱
۲
Lancaster Inferno (W)
Finished
۰۰:۳۰
AC Connecticut (W)
۳
۴
Manhattan SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco Glens SC (W)
۲
۰
Stockton Cargo (W)
Finished
۰۴:۳۰
Lane United FC (W)
۱
۲
Capital FC Atletica (W)
Finished
۰۵:۳۰
Long Island Rough Riders (W)
۷
۰
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۲:۳۰
Michiana FC (W)
۲
۳
Detroit City FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Chicago City SC (W)
۸
۰
RKC Third Coast (W)
Finished
۰۳:۳۰
Swan City SC (W)
۲
۶
Florida Elite Soccer Academy (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D
Hercilio Luz
۲
۱
Avenida
Finished
۰۲:۰۰
EC Novo Hamburgo
۲
۱
Concordia AC
Finished
۰۲:۳۰
Democrata Sete Lagoas
۰
۰
Portuguesa RJ
Finished
۰۲:۰۰
  Chile Copa Chile
Concon National
۳
۵
Santiago Wanderers
Finished
۰۱:۰۰
Comunal Cabrero
-
-
Rangers de Talca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Municipal Salamanca
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Quillon
-
-
Colo Colo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
San Luis de Quillota
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
-
-
Lunds BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Eskilsminne IF
-
-
Ariana FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tvaakers IF
-
-
Onsala BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Ykkosliiga
SJK Akatemia
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Alianza FC (W)
۲
۳
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Miami Dutch Lions FC
۵
۰
Global Soccer Pathways
Finished
۰۰:۳۰
Minnesota Blizzard
۲
۳
Siouxland United FC
Finished
۰۳:۳۰
New Orleans Jesters
۱
۲
Tallahassee SC
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Vasalunds/Essinge IF
-
-
FC Stockholm Internazionale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
IFK Stocksund
-
-
Hammarby Talang Ff
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Karlbergs BK
-
-
United IK Nordic
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  World Friendly International Matches U20
Chile U20
۱
۰
Canada U20
Finished
۰۳:۰۰
Paraguay U20
۰
۱
Ecuador U20
Finished
۰۰:۱۵
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
۲
۰
Charlotte Independence
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۵
۱
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
-
-
EC Bahia U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
-
-
SexyPoxyt
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Skovde IFK
-
-
Saffle SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Hercilio Luz U20
-
-
Figueirense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden Elitettan Women
IK Uppsala (W)
-
-
Alingsas FC United (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mallbackens IF (W)
-
-
Lidkopings FK (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Okzhetpes
۰
۰
Aktobe II
inprogress
۱۵:۳۰
  Paraguay Championship Women
Olimpia Asuncion (W)
۲
۲
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo Luqueno (W)
۴
۰
2 de Mayo (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Brazil Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۳
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
  Poland IV Liga
Hutnik Warsaw
-
-
MLKS Jozefovia Jozefow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Centra Ostrow Wielkopolski
-
-
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Chile Tercera Division
CD Imperial Unido
-
-
Deportes Union Companias
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۲
۲
Orsomarso
Finished
۰۳:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
-
-
FC Kuressaare II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
-
-
Tartu Kalev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF
-
-
BK Astrio
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Husqvarna FF
-
-
Jonsereds IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Paulista Women
Palmeiras (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Taubate (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
۵
۱
Marilia (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Rosengard (W)
-
-
KIF Orebro (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Trelleborgs FF (W)
-
-
BK Hacken (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
-
-
Fram Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Ecuador Serie B
Indepiendente Juniors
-
-
Club 9 de Octubre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Primera Division
Nublense
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Kyrgyzstan Cup
FC Talant
۰
۰
FK Dordoi Bishkek
inprogress
۱۵:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
-
-
Mjolby AI FF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید